کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،دوشنبه 98/7/22
دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 04:39 ب.ظ | نوشته شده به دست همسفر الهام | ( نظرات )

به نام قدرت مطلق الله

جلسه هشتم، از دور پانزدهم سری کارگاه های آموزشی خصوصی ویژه همسفران 

نمایندگی میرداماد با دستور جلسه"سیستم ایکس"در تاریخ 98/07/22

با استادی کمک راهنما ویلیام  خانم زهرا و نگهبانی همسفر خانم سمیرا و 

دبیری همسفر خانم مهناز راس ساعت 15 آغاز به کار نمودسیستم ایکس چیست؟ تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن ، ناقل های عصبی ، واسطه های شیمیایی ، مجموعه ی هورمون ها و غدد درون ریز و برون ریز است به این معنی که ؛ ناقل عصبی یعنی نقل کننده ، حمل کننده و حامل یک پیام است .
خداوند را سپاسگزارم که بار دیگر به من اجازه داد که در جمع دوستان محبت باشم. ان شاءالله که بتوانم حق مطلب را بیان کنم.
دستور جلسه این هفته،که یکی از مهم ترین دستور جلسات است به نام  سیستم ایکس، نقطه کور بیماری اعتیاد که توسط مهندس دژاکام کشف شد .
قبل از ایشان سیستم ایکس را یک دانشمند آلمانی کشف کرده بود ولی هیچ وقت راجع به سیستم ایکس و اعتیاد صحبت نشده بود. اولین کسی که در قضیه ی اعتیاد گفت: که ایراد از این کجاست بنیان گذار کنگره 60 آقای مهندس دژاکام بودند. سیستم ایکس فقط مربوط به افراد مصرف کننده نیست بلکه سایر انسان ها و تمام موجودات زنده دارای سیستم  ایکس هستند.
سیستم ایکس چیست؟ تولید کننده مخدرهای طبیعی بدن ، ناقل های عصبی ، واسطه های شیمیایی ، مجموعه ی هورمون ها و غدد درون ریز و برون ریز است به این معنی که ؛ ناقل عصبی یعنی نقل کننده ، حمل کننده و حامل یک پیام است . حالا این بیان یا پیام می تواند شادی باشد یا غم باشد. ناقل های عصبی یا ما را شاد و خوشحال می کنند و یا حتی غمگین می کنند و تولید لذت می کنند. همه ی حالات ما غم و شادی ، ترس ، نگرانی و اضطراب ما توسط ناقل های عصبی که گفتیم نقل کننده است صورت می گیرد.
هورمون ها توسط غدد درون ریز ترشح می شوند مثل غده تیروئید ، غدد فوق کلیوی یک سری هورمون ترشح می کنند. غدد درون ریز وارد خون می شود.

غدد برون ریز مثل غدد اشکی مثل عرق کردن ، این ها دیگر وارد خون نمی شود.
این ها اجزای سیستم ایکس هستند. سیستم ایکس به دو صورت باسیم و بی سیم کار می کند.
بی سیم همان افکار و اندیشه های ما هستند که اگر مثبت فکر کنیم و امید داشته باشیم به سیستم ایکس کمک می کنیم تا بهتر کارکرد را داشته باشد و بلعکس . اگر ما ناامید باشیم و فکر های منفی بکنیم و دائم در حال غیبت کردم ، قضاوت کردن ، کینه توزی و نفرت داشتن باشیم یک آسیب جدی به سیستم ایکس وارد می کنیم.
از طریق با سیم، یعنی به صورت مستقیم با بدن و سیستم ایکس در ارتباط است مثل مصرف مواد مخدر ، الکل ، سیگار و غذای نامناسب ، ورزش نکردن، دیر خوابیدن و ... این ها روی سیستم ایکس تأثیر بسیار منفی دارد و آن را تخریب می کند . گفتیم مواد مخدر که در کتاب آسمانی قرآن کریم از آن به نام خمر یاد کرده است یعنی هر چیزی که باعث ایجاد پرده یا حجاب بر روی عقل و اندیشه ی انسان می شود خمر نام دارد و خمر فقط مشروبات الکلی و شراب نیست . مواد مخدر از طرفی کینه ، حسادت ، غیبت و دیگر ضد ارزش ها باعث ایجاد پرده و حجاب روی عقل و اندیشه می شود. یکی دیگر از این خمر ها سیگار است. بنده وقتی مصرف کننده سیگار بودم ، یادم هست روزی دخترم خیلی مریض بود باید دکتر می بردمش ولی من به جای این که سریع کارهایم را انجام بدهم سریع دویدم به سمت سیگار و خوب سیگار مصرف کردم چون گفتم الان توی بیمارستان نمی توانم سیگار مصرف کنم . بعد دخترم را به بیمارستان بردم و سیستم ایکس من تخریب شده بود ، تمام حس های من بسته بود . من اصلاَ از زندگی چیزی متوجه نبودم ، اصلاَ بزرگ شدن دخترم و آن لحظاتی که باید با دخترم طی می کردم را طی نکردم و به غیر از مصرف سیگار با غیبت کردن و مخصوصاَ کینه ورزیدن و نفرت داشتن نسبت به دیگران،به سیستم ایکس تخریب بیشتری وارد نمودم و سیگار الویت اول در تمام کارهای روزمره من بود. حالا یک فرد مصرف کننده مواد مخدر و یا یک فردی که سیستم ایکس او به هم ریخته است به همین صورت است و مصرف مواد الویت اول زندگی اش است چون سیستم ایکس به مشکل برخورده است و بدترین اتفاق در زندگی هر فرد استفاده از مواد مخدر و دخانیات است که سیگار و قلیان یکی از مهم ترین موارد است که از سیگار به عنوان یکی از دروازه های ورود به دنیای تاریک اعتیاد یاد می شود.
واقعاَ سیگار تخریب زیادی روی سیستم ایکس من داشت و من این را با گوشت و پوست خودم حس کردم . من همیشه دچار سر درد های پی در پی بودم و مدام باید استامینوفن مصرف می کردم ، از یک طرف سینوزیت داشتم و کبد من چرب بود . حالا علائم صور آشکار بماند ولی خدا را شکر الان دیگر از سینوزیت و آن سر دردها خبری نیست چون سیستم ایکس من به تعادل رسیده و این که تایم درونی بدن انسان را می گیرد یعنی این که اینجا منظور از تایم ، زمان و ساعت نیست یعنی این که وقتی باید بخوابی، نمی خوابی و وقتی که باید نخوابی می خوابی . وقتی نباید گریه کنی  گریه می کنی. من خودم قبل از کنگره و موقعی که مصرف سیگار داشتم شب ها تا ساعت 5 صبح پای تلویزیون می نشستم و فیلم های ترسناک می دیدم و پی در پی سیگار و قلیان مصرف می کردم بعد هم ساعت 5 صبح می خوابیدم تا ساعت 12 ظهر و به علت دیدن فیلم های ترسناک کابوس های بد می دیدم و با این کار به سیستم ایکس بیشتر تخریب وارد می کردم و کار من نظم و انضباط نداشت . چرا این طور بود؟ به خاطر به هم ریختن سیستم ایکس بدن بود به خاطر استفاده از مواد مخدر یا سیگار و یا کارهای ضد ارزش بود.
پس کنترل بدن انسان دست سیستم ایکس است و سیستم ایکس لحظه ای تخریب نشده است که حالا هم لحظه ای درست شود یعنی این که یک مصرف کننده مواد مخدر و یا سیگار که بچه ی مریض خودش را رها می کند  و به دنبال مصرف می رود به طور حتم این اتفاق با استعمال 1 و یا 2 نخ سیگار و یا در مدت یک و یا دو روز اتفاق نیافتاده  بلکه زمان زیادی مصرف شده است ، سال ها طول کشیده تا تبدیل به چنین بحرانی برای فرد شده مثل این است که من از یک ساختمان 5 طبقه با پله به بالا می روم. حالا برای برگشت به جای این که از پله ها برگردم از ساختمان 5 طبقه خودم را به پایین پرت کنم! خوب این کار منجر به مرگ من می شود و یا این که یک شهری که بمباران شده و پر از خمپاره است ، این شهر چند سال طول می کشد تا دوباره آباد شود تا بتوانیم در آن زندگی کنیم حالا جسم یک فرد مصرف کننده و یا فردی که سیستم ایکس او به هر دلیلی به هم ریخته با یک یا دو هفته ای جسم و یا سیستم ایکس او به تعادل نمی رسد بلکه نیاز به یک پروسه زمانی 10 ماهه دارد و حتماَ نیاز به دارو ot و یا برای سیگار 10 تا 11 ماه زمان لازم است تا با داروی درمان، آدامس نیکوتین خوراکی به علاوه بالارفتن جهان بینی شخص که همان شرکت در لژیون و استفاده از نشریات تا سیستم ایکس به تعادل برسد. من خودم بعد از 10 ماه که سفرم تمام شد هنوز آن طور که باید حالم خوب نبود ولی در ادامه با آموزش های جهان بینی و مطالعه بیشتر خیلی حالم بهتر و به تعادل لازم رسیدم. 

حالا شاید بگویید چرا شربت تریاک یا همان او تی؟  چون تریاک 25 آلکالوئید و مشتقات دارد که این مشتقات کاملاَ برابر با مواد شبه افیونی داخل بدن هستند و کمبودهای داخل بدن توسط این گروه تامین می شود. شربت او تی برای یک مصرف کننده مثل عصایی است برای یک فردی که پایش شکسته است. همان طور که ادامس نیکوتین یک عصایی بود برای درمان سیگار و من توانستم خیلی راحت به درمان برسم.
منابعی که می توان در مورد سیستم ایکس بدن اطلاعات کسب نماییم عبارتند از : 
1- سایت کنگره 60
2- سی دی سیستم ایکس از مهندس دزاکام
3- سی دی سد خونی مغز از مهندس دژاکاممشارکت همسفران در باب دستور جلسه...
اجرای قانون یازده توسط مرزبان محترم

قرائت پیام(مرزبان کشیک همسفر فیروزه)
با تشکر از خدمتگزاران عزیزحضور هسفران کوچک

پایان جلسه کارگاه آموزشی پس از خواندن دعا
مرزبان کشیک مسافر آقای محمد جواد

 نویسنده:همسفر الهام  از لژیون 5
تصویرگر:همسفر پرتو از لژیون 12
Print Friendly Version of this pageپرینت مطلب داغ کن - کلوب دات کام Share
مرتبط با: کارگاه آموزشی خصوصی همسفران،

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
همسفر سهیلا(میر داماد) سه شنبه 30 مهر 1398 06:00 ب.ظ
با سلام
عرض خداقوت به استاد محترم جلسه کمک راهنمای ویلیام خانم زهرای عزیز و اعضای محترم لژیون ویلیام وایت همسفران
پیروز و پاینده باشید.
سپاس از خانم پرتو عزیز بابت عکس های زیبا و متفاوتشون
خداقوت به خانم الهام عزیز
زهرا۰ب جمعه 26 مهر 1398 09:56 ب.ظ
تشکر بابت دوستان محبت بابت کامنتهای زیباشون
همسفر پرتواز لژیون 12 جمعه 26 مهر 1398 08:42 ب.ظ
سلام و خداقوت خدمت خانم زهرای عزیز، مطالب برایم بسیار آموزنده بود ممنون از شما، انشاالله که شما را در جایگاه های بالاتر ببینم.
ممنون از کمک راهنمای محترم خانم فاطمه عزیز.
اعظم همسفر مهدی چهارشنبه 24 مهر 1398 07:22 ق.ظ
عرض سلام وخداقوت خدمت هر سه عزیز
بسیار جامع وکامل توضیح دادین خانم زهرای عزیزم برای
شما توفیق روز افزون را آرزومندم.
وتشکر از نویسنده وتصویر گر
مسافرمجید سه شنبه 23 مهر 1398 04:24 ب.ظ
خدا قوت خدمت استادونگهبان ودبیر محترم
خدا قوت خدمت استاد محترم بسیار عالی سیستم ایکس راتوضیح دادید
محبوبه .ا سه شنبه 23 مهر 1398 03:12 ب.ظ
تبریک و خداقوت خدمت استاد محترم خانم زهرای عزیز
خدا قوت خدمت نگهبان و دبیر جلسه و همه خدمتگزاران عزیز
خدا قوت خدمت خانم الهام و خانم پرتو عزیز
همسفر یگانه از لژیون 15 سه شنبه 23 مهر 1398 12:02 ب.ظ
خدا قوت خدمت کمک راهنمای سیگار خانم زهرا بسیار زیبا سیستم ایکس را توضیح دادید انشاالله در جایگاههای بالاتری شما را ببینم
خدا قوتی هم به نگهبان و دبیر عزیز
خدا قوت به خانم الهام و خانم پرتو در قسمت سایت و همچنین خدا قوت به کمک راهنمای محترم خانم فاطمه ی عزیزم
همسفر منا لژیون ۱۴ سه شنبه 23 مهر 1398 10:04 ق.ظ
عرض ادب و احترام خدمت خانم زهرا، خانم الهام، خانم پرتو و خانم فاطمه عزیزم.
خانم زهرا استادی بسیار عالی بود به امید دیدن شما در جایگاه های بالاتر
زهرا۰ب سه شنبه 23 مهر 1398 09:48 ق.ظ
خدا قوت وسپاس خدمت خانم الهام عزیزم بابت انعکاس خوبشون موفق باشید
خدا قوت وسپاس خدمت خانم پرتو عزیزم بابت تصاویر زیبا موفق باشید
خدا قوت خدمت تمام عزیزان خدمتگزار صدیق کنگره ۶۰
فیروزه سه شنبه 23 مهر 1398 08:24 ق.ظ
سلام و خداقوت خدمت خانم زهرای عزیزم استادی شما بسیار زیبا و عالی بود موفق باشید!و خداقوت به خانم الهام و پرتو عزیزم
همسفر اکرم ب سه شنبه 23 مهر 1398 07:20 ق.ظ
خدا قوت خدمت دبیر، نگهبان و استاد عزیز
خانم زهرای عزیز جایگاه استادی رو به شما تبریک میگم. عالی بود خیلی جامع و کامل صحبت کردید، ممنون از شما
خدا قوت خدمت همسفران عزیز خدمتگزار
خدا قوت خدمت خانم الهام، خانم پرتو و خانم فاطمه عزیز
همسفر مهسا لژیون ۱۵ دوشنبه 22 مهر 1398 11:31 ب.ظ
سپاس از استاد جلسه خانم زهرای عزیز
خداقوت به تمامی خدمتگزاران
پایدار و پیروز باشید
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو